Haber

Nazilli’deki projeler 2 etapta hayata geçecek

Aydın programı çerçevesinde Nazilli Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nazilli’de yapılacak 13 projeyi açıklarken, “Nazilli’de elimizden geleni yapmaya çalışacağız” dedi. yaklaşık 3 saat süren görüşme.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir dizi temas için Aydın’a geldi. Aydın, programının ilk gününde Nazilli Belediyesi’ni ziyaret etti. Özhaseki’ye kentteki eksiklikler ve yapılacak projeler hakkında sunum yapıldı.

Özhaseki, çok çabuk yapılırsa keyifli olacak, günlük hayatı rahatlatabilen kişiler tarafından yapılabilecek projelerin öncelikli olarak hayata geçirileceğini vurgulayarak, “Önderimizin projelerini üyelerimizin nezdinde takip ettik. Bugüne kadar Nazilli için yaptıklarını anlattı.Sonra Nazilli’ye uygun gördüğü projeleri teker teker saydı.Belgeleri hazırladı.O notları tek tek aldım.Projeleri parçalara ayırıyoruz. önem sırasına göre iki. Çok kolay düzenlemeler, günlük işler ve birkaç ayda tamamlanabilecek işler var. Üzerinde çalışılması gereken ve zaman alacak projeler de var. Üstelik devlet kurumları buna ikna olmak lazım.nazilli’nin geleceğini etkilemesi için zamana ihtiyacı olan projeler var.bu yüzden iki proje grubunu ayırdık.önümüzdeki günlerde bir kaç mühendis arkadaşımız burada kalacak.s. altyapı ve süperstr Kavşakların düzenlenmesi, Uzun Çarşı’daki sokak iyileştirme çalışmaları gibi Hürriyet Caddesi’ndeki yolun yapısı. Devlet Yolu’nun Nazilli’den geçen kısmının aydınlatmasını yapacağız. Bunların dışında SGK ile yola koyulacak stadyum yeri ve yanımızdaki 17 katlı binanın değerlendirilmesi ve sonrasında hem borçların silinmesi hem de belediyemizin daha ekonomik olarak rahatlatılması ile ilgili tüm projeleri inceledik. Bütün bakanlıklar nezdinde bu çalışmaları takip edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu