Yaşam

Haftanın 7 günü çalışan 98 yaşındaki adam uzun yaşamın sırrını ortaya koyuyor

98 yaşındaki Chicago sakini, eyaletin en eski tam zamanlı çalışanı olduğuna inanılıyor joe daha griHaftanın 7 günü çalışıyor, araba kullanıyor ve sağlığının iyi olduğunu söylüyor.

Chicago’nun Kuzey Austin semtindeki bir firmada çalışan Grier’e sık sık neden her gün çalışmaya devam ettiği sorulur.

Grier bu soruları yanıtlıyor, “Kendimi iyi hissettiriyor. Kendimi çok uzun süredir ilişkilendirdiğim şeylerle ilişkilendirmeye devam ediyorum. Bu bir alışkanlık.”ödediğini söylüyor.

‘Herkesin akıl hocası’

Çeşitli kupa ve ödüller için kalıplar yapan bir zanaatkar olan Boss of Grier erik fiyat görevlisiyaşlı çalışan hakkında, “Burada çalışan herkesin akıl hocası. Uzun süredir burada ve bize her şeyi öğretiyor.”söz konusu.

98 yaşındaki ‘kurt’ uzun yaşam sırrınızsa “Kendi düşüncemi kontrol ediyorum” bir cümle ile anlatılmıştır. gri, “Çok gülerim. Gülmek benim için kolay. Birçok şey komik geliyor, belki de çok uzun yıllar yaşadığım için”belirtti.

Negatif kelimelere kelime dağarcığında yer vermez, “İşe gidiyorum”burada “Markete gidiyorum” Aynı cümleyi kullandığını söyleyen Grier, yaşananları fırsat olarak gördüğünü ifade etti. Chicago sakini, “Sorunlara nasıl baktığınız ve onlarla nasıl başa çıktığınız önemlidir. Bunu yaparsanız, artık sorun olmaktan çıkarlar.”ekledi.

Yine de işvereni onun için “Joe sonsuza kadar buralarda olacak. Ona 108 yaşına kadar emekli olamayacağını söylüyorum”ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu