Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Bursa Çevre Yolu Batı-Karacabey kavşakları 33-35. 2 km’de bakım onarım çalışmaları nedeniyle İzmir istikametinde sol ve orta şerit trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım tek şeritte devam ediyor.

TAG Otoyolu Toprakkale-Osmaniye kavşakları 4-7. Kilometrelerce süren üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten denetim altında gerçekleştiriliyor.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolu, 28-29. kilometre (Selçuk-Ortaklar bölgesi) patlatma imalat çalışmaları nedeniyle bugün 13.00-17.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak. Sürücüler alternatif güzergah olarak Selçuk-Kuşadası-Söke-Ortaklar yoluna yönlendirilecek.

24-28 Kırıkkale-Kırşehir yolu. Yolun kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşım Kırıkkale-Kırşehir istikametinden çift yönlü olarak yapılıyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece yolu 0-5. Kilometrelerinde üst yapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11 ve 22-25. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) denetimli olarak yapılmaktadır.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Bayburt-Erzurum yolunun 2. kilometresindeki heyelan nedeniyle Maden-Erzurum tarafı trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım diğer yönden iki yönde devam etmektedir.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Kilometrelerce yaya alt geçidi imalat çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretleyicilere dikkat etmesi gerekiyor.

balyaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu