Yaşam

Oğuzhan Koç ‘Dedikoducu Makarna’ hesabını ifşa etti: ‘Sosyal medya paraziti’

Oyuncu Demet Özdemir ile 8 aylık evliliği geçen ay biten müzisyen Oğuzhan Koç, adını gizli tutarak Instagram’da paylaşım yapan fenomen ‘Gossippasta’nın kimliğini ortaya çıkardı.

Oğuzhan Koç, Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı:

“Göz göze geldiğimizde selam verirken tir tir titreyen insanlar, hayata hiçbir katma değer üretmeden, gönderilerimizin ortasına terlik ve tayt bağlayarak garip takma adların (ne ad ne de soyadı) arkasına saklanarak yolunu bulmaya devam ediyor.

Sosyal medyanın paraziti bu şerefsiz kaçak köçeklere itibar eden, takip eden, fotoğraf çeken, kendince paparazzilik yapan herkes en az bu kişiler kadar alçaktır. Yeni dünyanın parazitleri size iyi şanslar. Ben ve temsil ettiğim değerler, ürettiklerim, duruşum, fikirlerim bu ucuzluğun bundan sonra en büyük düşmanıyız! Bugünkü asalağımız Çağla isimli bir arkadaş yarın kim olacak bakalım. Birinin sana yerin, yerin, işe yaramazlığınla ilgili her şeyi öğretmesini bekliyordum. Yani bendim. Hadi, yapalım.

Bundan sonra her yerden fotoğraf ve görüntü alıp kendi sayfalarında paylaşarak para kazanmaya çalışan Çağla ve Çağla gibi tanınmış isimler üzerinden yayınlayarak tüm bedava hesapları ifşa ediyorum. Gerçekten simit sat ve onurlu yaşa. Al onu, seni meçhul müzisyen.”

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu