Teknoloji

Prime Gaming Haziran 2023 Oyunları

Prime Gaming Youtube kanalında yayınlanan yeni video ile Prime Gaming Haziran 2023 oyunları emin oldu. Önümüzdeki ay için talihsiz bir liste ile karşı karşıyayız. Eğer yıldız oyuncu Neverwinter Nights Gelişmiş Sürüm . Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Steam 61 TL’lik Oyunu Bedava Dağıtıyor!


Bildiğiniz gibi Epic Games mağazası için bir emsal olarak Prime Gaming hizmetinde her ay düzenli olarak pek çok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu sudan bile ucuz diyebileceğimiz çok uygun fiyata aboneleriyle buluşturmuştur.

Prime Gaming Haziran 2023 Listelenen Oyunlar

Amazon Prime aboneliğimiz kapsamında bu sefer on üç oyunu kütüphanemize ekleyebileceğiz. Üstelik bu oyunlar son haftaya kadar her hafta ikili olarak açılacak. 29 Haziran 2023 Perşembe günü üç oyun ekleyebileceğiz. Hangi oyunların hangi tarihte aktif olacağına dair detaylar ise şöyle;

Verilen bilgilere göre söz konusu oyunlar Sengoku 2 ve Mutation Nation 1 Haziran 2023, Soccer Brawl and Over Top 8 Haziran 2023, The Ultimate Spy ve Top Hunter 15 Haziran 2023, Neverwinter Nights Enhanced Edition ve Autonauts 22 Haziran ve son olarak Roguebook, Once Upon a Jester ve Gems of Destiny: Homeless Dwarf, 29 Haziran 2023’te hizmete eklenecek.

Önceki aylara baktığımızda elbette beklentilerin altında kalan bir listemiz var ama yaşı ilerlemiş oyuncular için Neverwinter Nights Enhanced Edition parlayan bir yıldız gibi bize el sallıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu